Into-Sana зареєстрована як центр складання онлайн іспиту OLA

Цьoгo рoку клінікa Into-Sana булa зaрeєстрoвaнa як цeнтр для прoвeдeння oнлaйн тeсту OLA – першої частини іспиту для отримання Європейського диплома з анестезіології.

Іспит OLA (The On-Line Assessment – «онлайн оцінювання») – це комп’ютерне тестування в мережі. Усі питання OLA сформовані таким чином, щоб максимально точно відповідати стандартам, встановленим Європейським союзом медичних фахівців в їхньому навчальному плані для навчання анестезіології та інтенсивної терапії, а це означає, що OLA є ідеальним інструментом для оцінки знань з анестезіологічної та інтенсивної терапії, як визначено Європейським союзом медичних фахівців.

OLA щорічно проходить у квітні і є ідеальним випробуванням для всіх кандидатів, які бажають оцінити свої знання після щорічної підготовки та тих, хто планує восени складати другий іспит задля отримання Європейського диплома з вивчення анестезіології та інтенсивної терапії.

Реєстрація кандидатів для OLA вже відкрита. Кандидати, які реєструються для OLA, повинні ознайомитися з процедурою реєстрації, описаною на сайті Європейського товариства анестезіології, і погодитися з положеннями OLA.

Цього року в Україні іспит пройде 20 квітня в Одесі в клініці Into-Sana за адресою вул. Варненська, 2.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.